REFERENCJE OD KLIENTÓW

Moja babcia zwykła mawiać „ty się nie chwal, niech inni cię chwalą!”. Zgodnie z tą maksymą, poniżej przedstawiam fragmenty otrzymanych od klientów referencji. Niech ich opinie mówią same za siebie!

„Zrealizowane teksty charakteryzowały się bardzo dobrą jakością merytoryczną i językową. Również szybkość realizacji jak i kontakt w sprawie zlecenia oceniam bardzo wysoko. Zdecydowanie polecam panią Joannę Rędzi jako solidnego i godnego zaufania copywritera.”

– Paweł Rabinek, RedSEO

„Napisane w ramach współpracy teksty charakteryzują się wysoką jakością, zarówno merytoryczną, jak również i językową. Co więcej, świadczą o dużej kreatywności piszącej je osoby, a ponieważ osoby współpracujące z nami mają dużą dowolność w wybieraniu tematów na teksty, niezwykle to cenimy. Warto także zaznaczyć, że z powierzonych zadań Pani Joanna wywiązuje się terminowo, więc współpraca przebiega pomyślnie.”

– Paweł Rawicki, Otwarte Klatki

„Ze swoich zadań wywiązuje się sprawnie oraz terminowo. Teksty napisane w ramach zleceń są bardzo dobre – nie tylko poprawne językowe, lecz także niezwykle interesujące. Kwestia doboru tematów jest w naszej współpracy z copywriterami bardzo elastyczna, więc nie możemy nie wspomnieć o cechującej panią Joannę kreatywności, która ma tutaj niebagatelne znaczenie.

Śmiało możemy więc powiedzieć, że jako copywriter pani Joanna Rędzi wyróżnia się na tle konkurencji i polecamy ją do współpracy.”

– Amanda Waliszewska, Fundacja NoTest

„Z cała pewnością mogę powiedzieć, że pani Joanna ze swoich zadań wywiązała się znakomicie. Napisane przez nią teksty cechują się wysoką jakością i są świadectwem profesjonalizmu oraz kreatywności.

Polecam panią Joannę Rędzi jako dobrego i oddanego swojej pracy copywritera.”

– Dawid Swakowski, Magazyn Manager +

„Obopólna współpraca była niezwykle owocna. Napisane w ramach zleceń teksty cechowały się wysoką jakością. Były nie tylko merytoryczne i poprawne językowo, lecz również bardzo interesujące. Doceniamy także dotrzymywanie terminów oraz szybki i rzeczowy kontakt.

Bez żadnych wątpliwości polecamy Panią Joannę Rędzi jako zdolnego i wartego współpracy copywritera.”

– Lesław Kiszczak, Michał Kiszczak, Eactive

 

Na życzenie mogę przesłać skany referencji do wglądu.